logo IFT

JAK DO NAS TRAFIĆ?

A+ A A-

Zapisy

„TEOLOGIA W MIEŚCIE”

 

CO TO JEST „TEOLOGIA W MIEŚCIE”

„Teologia w mieście” to cykl 10 spotkań wokół zagadnień z Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu, teologii moralnej, teologii dogmatycznej i fundamentalnej oraz społecznego nauczania Kościoła.

 

 kto może uczestniczyć

Do uczestnictwa zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją znajomość nauczania Kościoła katolickiego i tych, którzy noszą w sobie pytania o Boga, Kościół i swoją własną drogę wiary.

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek czy wykształcenie; zarówno osoby zaangażowane w ruchy i wspólnoty kościelne jak i osoby poszukujące.

GDZIE I KIEDY?

Sezon I „Teologii w mieście” rozpoczął się 15 lutego 2020 r. i planowo miał trwać do końca czerwca 2020 r. Jednakże, ze względu na pandemię koronawirusa, po kilku spotkaniach został zawieszony i zostaje wznowiony w formie zdalnej od dnia 10 kwietnia 2021 r

Spotkania odbywać się będą w sobotnie przedpołudnia począwszy od godz. 9.30 do godz. 12.45.

Ze względu na zmianę formuły ze stacjonanarnej na zdalną, wymuszoną sytuacją epidemiczną, harmonogram spotkań jest wspólny dla wszystkich uczestników (nie ma podziału na Zieloną Górę i Gorzów). 

 

ZAPISY

Jeśli ktoś chciałby jeszcze dołączyć to prosimy o informację na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wówczas podamy szczegóły związane z możliwością zapisania się. 

Ponadto należy pobrać poniższy kwestionariusz osobowy, wypełnić, zapoznać się z informacjami dot. ochrony danych osobowych i przesłać w formie skanu na adres sekretariatu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną na adres Instytutu (IFT – ul. Bułgarska 30, 65-647 Zielona Góra) lub umieścić w skrzynce Instytutu znajdującą się przy drzwiach wejściowych.

Wymagany dokument do zgłoszenia:
                 - kwestionariusz osobowy pdf ikona

 

OPŁATY

Płatność należy uiścić na konto:

72 1020 5402 0000 0502 0312 7545

Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. E. Stein

Ul. Bułgarska 30

65-647 Zielona Góra

tytułem: Teologia w mieście – sezon I / imię i nazwisko