logo IFT

JAK DO NAS TRAFIĆ?

A+ A A-

Zapisy

„TEOLOGIA W MIEŚCIE”

 

CO TO JEST „TEOLOGIA W MIEŚCIE”

„Teologia w mieście” to cykl 10 spotkań wokół zagadnień z Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu, teologii moralnej, teologii dogmatycznej i fundamentalnej oraz społecznego nauczenia Kościoła.

 

 kto może uczestniczyć

Do uczestnictwa zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją znajomość nauczania Kościoła katolickiego i tych, którzy noszą w sobie pytania o Boga, Kościół i swoją własną drogę wiary.

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek czy wykształcenie; zarówno osoby zaangażowane w ruchy i wspólnoty kościelne jak i osoby poszukujące.

GDZIE I KIEDY?

Sezon I „Teologii w mieście” rozpoczął się 15 lutego 2020 r. i planowo miał trwać do końca czerwca 2020 r. Jednakże, ze względu na pandemię koronawirusa, po kilku spotkaniach został zawieszony i będzie kontynuowany na wiosnę 2021 r. jeśli tylko sytuacja epidemiczna na to pozwoli. Jeśli ktoś będzie chciał jeszcze dołączyć to będzie to możliwe w przyszłym roku. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony.

Spotkania odbywać się będą w sobotnie przedpołudnia począwszy od godz. 9.30 do godz. 12.50.
Każdorazowo uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania dwóch wykładów z przerwą na kawę/herbatę między 11.00 a 11.20.

Spotkania odbywać się będą równolegle w Zielonej Górze i w Gorzowie Wlkp.
- dla Zielonej Góry – w Instytucie Filozoficzno-Teologicznym im. Edyty Stein (ul. Bułgarska 30),
- dla Gorzowa Wlkp. – w Instytucie Biskupa Wilhelma Pluty (ul. 30 stycznia 1).

 

ZAPISY

Aby się zapisać należy na adres e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) wysłać swoje dane osobowe (imię nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania) oraz informację, w którym mieście chcecie Państwo uczestniczyć w spotkaniach (Zielona Góra / Gorzów Wlkp.).

Ponadto należy pobrać poniższą kwestionariusz osobowy, wypełnić, zapoznać się z informacjami dot. ochrony danych osobowych i złożyć podczas pierwszego spotkania u osoby prowadzącej/można również kwestionariusz osobowy przesłać pocztą tradycyjną na adres Instytutu (IFT – ul. Bułgarska 30, 65-647 Zielona Góra).

Wymagane dokument do zgłoszenia:
                 - kwestionariusz osobowy pdf ikona

 

OPŁATY

Koszt kursu – 150 zł/sezon (bez względu na to w ilu spotkaniach sezonu się uczestniczy) 

 Płatność należy uiścić na konto:

72 1020 5402 0000 0502 0312 7545
Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. E. Stein
Ul. Bułgarska 30
65-647 Zielona Góra

 tytułem: Teologia w mieście – sezon I / imię i nazwisko / Zielona Góra bądź Gorzów Wlkp.