logo IFT

JAK DO NAS TRAFIĆ?

A+ A A-

Rekrutacja

Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze informuje, że na rok 2022/2023 nie prowadzi rekrutacji na jednolite studia magisterskie z teologii katolickiej. Zapraszamy na studia w trybie wolnego słuchacza oraz na podyplomowe studia teologiczno-katechetyczne.

Kandydatów na jednolite studia magisterskie z teologii zaprasza nowo powstający Instytut Studiów Wyższych z siedzibą w Gościkowie Paradyżu. Oferta jest skierowana do wszystkich osób, które chciałyby:

• pełnić różne funkcje w strukturach Kościoła rzymskokatolickiego (także jako osoby świeckie),
• pracować jako nauczyciele religii w szkołach,
• posługiwać jako liderzy stowarzyszeń, fundacji oraz grup i wspólnot kościelnych.

Zajęcia będą odbywały się w Gorzowie Wielkopolskim w trybie stacjonarnym. Instytut będzie afiliowany do Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego.

Szczegółowe informacje i zapisy: https://kandydaci.usz.edu.pl/teologia/

Osoby pragnące rozpocząć studia, poza zarejestrowaniem się w systemie uniwersyteckim, proszone są o kontakt z ks. dr. Mariuszem Jagielskim, tel. 573 993 973, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub z ks.dr Dariuszem Mazurkiewiczem, tel. 663 364 994, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.