logo IFT

JAK DO NAS TRAFIĆ?

A+ A A-

Aktualności

        Teologia szyta na miar

  • od października 2023 r. w IFT rozpoczynamy nową formację dla osób świeckich w ramach projektu "Teologia szyta na miarę". Do naszej oferty zostaną wprowadzone nowe propozycje studiów, szkoleń i kursów dla osób świeckich. Część z nich ruszy już od października 2023 r., a kolejne będą uruchamiane w następnych semestrach. Informacje i szczegóły znajdują się w menu Studium formacyjne. Zapisy na poszczególne kierunki kształcenia rozpoczną się od 1 września 2023 r. i potrwają do 31 października. Formularz zgłoszeniowy dla uczestników dostępny jest na pasku głównym: Zgłoszenia Teologia szyta na miarę. Formularz będzie aktywny od 1 września
  • przygotowujemy się do uruchomienia bezpłatnych kwalifikacyjnych studiów podyplomowych dla nauczycieli z zakresu Wychowania do życia w rodzinie. Informacje i szczegóły znajdują się w menu Studia podyplomowe. Rekrutacja trwa do 15 września 2023r.
  • przesłuchania do Diecezjalnego Studium Muzyki Kościelnej na kierunki: Organista i Wokalistyka odbędą się 23 września o godz. 10.00. Szczegóły w menu Studium formacyjne->Studum Muzyki Kościelnej.
  • w sezonie jesiennym rozpoczniemy kolejny sezon Teologii w Mieście. Będzie to już czwarta edycja, szczegóły w menu Teologia w mieście.