logo IFT

JAK DO NAS TRAFIĆ?

A+ A A-

Opłaty

 • Opłata za semestr:
  • Teologiczno-Katechetyczne: 2100 zł
  • Teologiczne: 1100 zł 
 • Liczba semestrów: 4
 • nr konta: 42 1600 1462 1837 1954 6000 0005 (Bank BGŻ BNP Paribas. SA)

Papieski Wydział Teologiczny
 ul. Katedralna 9
 50-328 Wrocław

Tytułem: czesne / imię i nazwisko / semestr studiów / Zielona Góra 

 • Zgodnie z Tabelą opłat za usługi edukacyjne na PWT we Wrocławiu, pierwsza rata opłat musi być wpłacona w przeciągu pierwszego miesiąca semestru (I semestr do końca października i II semestr do końca lutego).  Nieterminowe wniesienie opłaty za studia powoduje doliczenie do każdej raty kwoty 30 zł zgodnie z Tabelą opłat.
 • potwierdzenie dokonania opłaty należy dostarczyć do dziekanatu IFT lub wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 • Istnieje możliwość płatności za studia ratalnie zgodnie z Tabelą opłat, wiąże się to jednak z podwyższeniem łącznej opłaty za usługi edukacyjne w danym semestrze, za który dokonano płatności wybierając system ratalny. W tym celu należy wypełnić Podanie o rozłożenie na raty czesnego (plik do pobrania poniżej) i dostarczyć do dziekanatu IFT lub wysłać na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • W celu otrzymania faktury VAT za czesne proszę pobrać wniosek i przesłać go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tego wniosku nie składamy w dziekanacie IFT). W związku z obowiązującymi przepisami państwowymi oraz dzialaniem systemu księgowego PWT, który ewidencjuje jedynie dokumenty wystawione w ciągu 7 dni od dokonania zapłaty, informujemy, że fakturę/rachunek za dokonanie wpłaty można uzyskać jednie w ciągu 7 dni od dnia wpłaty - w późniejszym terminie jest to niemożliwe. Prośbę taką należy zgłosić w terminie do 7 dni od dokonania wpłaty i jednocześnie nie później niż do końca miesiąca, w którym została dokonana opłata. Faktura wystawiana jest na osobę/podmiot, który dokonał wpłaty. Nie jest możliwe wystawienie faktury na firmę, kiedy przelewu dokonał student ze swojego konta. W celu dodatkowych informacji należykontaktować się bezpośrednio z Działem Księgowości we Wrocławiu  - link do Działu Księgowości

pdf ikona Tabela opłat 2022/2023

pdf ikona Uchwała nr 488/2/2015 - Regulamin opłat za usługi edukacyjne na PWT

pdf ikona Podanie o rozłożenie na raty czesnego

ikona Word Wniosek o wystawienie FV za opłaty PWT - informacje dodatkowe w Dziale Księgowości - link